Kim jesteśmy?

Nasze wartości

Jesteśmy zespołem prawników łączących w sobie kompetencje i doświadczenie trzech profesji – adwokata, radcy prawnego i rzecznika patentowego. Postrzegamy rolę prawnika jako skutecznego i kreatywnego doradcy, który widzi cel i przedstawia drogi do jego osiągnięcia. Wspieramy naszych klientów zarówno w sprawach sądowych jak i obsłudze biznesowej. Świadczymy usługi na terenie Polski, koordynujemy również działania prawne za granicą. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji i minimalizujemy ryzyka związane z podejmowanymi działaniami gospodarczymi. Doradzamy w wyborze optymalnych rozwiązań prawnych oraz organizacyjnych, stając się wartością dodaną do biznesu naszych klientów. Bliska współpraca z klientem i zrozumienie jego biznesu, jest dla nas kluczem dla skutecznego doradztwa prawnego. Uchodzimy za wiarygodnego partnera któremu zaufało wiele osób i firm zarówno polskich jak i zagranicznych.

Partnerzy

Wojciech Gierszewski, LL.M.

radca prawny, rzecznik patentowy  
Absolwent prawa Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu oraz Postgraduate International Intellectual Property LL.M. na Chicago Kent-College of Law w Chicago. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku oraz aplikację rzecznikowską przy Polskiej Izbie Rzeczników Patentowych w Warszawie. Posiada szerokie doświadczenie w obsłudze gospodarczej przedsiębiorców w tym w obsłudze transakcji i projektów inwestycyjnych. Doradza przedsiębiorcom w sprawie strategii i koordynuje procesy rozwoju działalności na rynkach zagranicznych. Specjalizuje się w prawie cywilnym i handlowym, administracyjnym oraz prawie własności intelektualnej.

dr Paweł Brzezicki

dr nauk prawnych, adwokat  
Absolwent prawa Wydziału Prawa i Administracji UG w Gdańsku oraz Stosunków Międzynarodowych na Wyższej Szkole Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Politycznych w Gdyni. Posiada ogromne doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców z rynku budowlanego, transportowego, IT oraz medycznego. Specjalizuje się w prawie medycznym w szczególności w kwestiach odpowiedzialności za błędy medyczne lekarzy. Autor wielu publikacji we wiodących czasopismach prawniczych i medycznych, oraz wykładowcą Uniwersytetu Gdańskiego.

Zespół

Ewelina Blecharczyk

Adwokat

Małgorzata Kluczyk

rzecznik patentowy

Karolina Wąsowska

radca prawny

Anna Woźny

aplikant adwokacki

Bogna Lesner

aplikant rzecznikowski

Dawid Link

aplikant radcowski

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Serwisy specjalistyczne

Prawo własności intelektualnej