Kim jesteśmy?

Nasze wartości

Jesteśmy zespołem prawników łączących w sobie kompetencje i doświadczenie trzech profesji – adwokata, radcy prawnego i rzecznika patentowego. Postrzegamy rolę prawnika jako skutecznego i kreatywnego doradcy, który widzi cel i przedstawia drogi do jego osiągnięcia. Wspieramy naszych klientów zarówno w sprawach sądowych jak i obsłudze biznesowej. Świadczymy usługi na terenie Polski, koordynujemy również działania prawne za granicą. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji i minimalizujemy ryzyka związane z podejmowanymi działaniami gospodarczymi. Doradzamy w wyborze optymalnych rozwiązań prawnych oraz organizacyjnych, stając się wartością dodaną do biznesu naszych klientów. Bliska współpraca z klientem i zrozumienie jego biznesu, jest dla nas kluczem dla skutecznego doradztwa prawnego. Uchodzimy za wiarygodnego partnera któremu zaufało wiele osób i firm zarówno polskich jak i zagranicznych.

Partnerzy

Wojciech Gierszewski, LL.M.

radca prawny, rzecznik patentowy  
Absolwent prawa Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu oraz Postgraduate International Intellectual Property LL.M. na Chicago Kent-College of Law w Chicago. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku oraz aplikację rzecznikowską przy Polskiej Izbie Rzeczników Patentowych w Warszawie. Posiada szerokie doświadczenie w obsłudze gospodarczej przedsiębiorców w tym w obsłudze transakcji i projektów inwestycyjnych. Doradza przedsiębiorcom w sprawie strategii i koordynuje procesy rozwoju działalności na rynkach zagranicznych. Specjalizuje się w prawie cywilnym i handlowym, administracyjnym oraz prawie własności intelektualnej.

dr Paweł Brzezicki

dr nauk prawnych, adwokat  
Absolwent prawa Wydziału Prawa i Administracji UG w Gdańsku oraz Stosunków Międzynarodowych na Wyższej Szkole Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Politycznych w Gdyni. Posiada ogromne doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców z rynku budowlanego, transportowego, IT oraz medycznego. Specjalizuje się w prawie medycznym w szczególności w kwestiach odpowiedzialności za błędy medyczne lekarzy. Autor wielu publikacji we wiodących czasopismach prawniczych i medycznych, oraz wykładowcą Uniwersytetu Gdańskiego.

Zespół

Ewelina Blecharczyk

Adwokat

Małgorzata Kluczyk

rzecznik patentowy

Aleksandra Warzybok

aplikant radcowski

Anna Woźny

aplikant adwokacki

Agnieszka Sobczak

adwokat

Bogna Lesner

aplikant rzecznikowski

Dawid Link

aplikant radcowski

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Serwisy specjalistyczne

Prawo własności intelektualnej